← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

I gang

Hele sæsonen

Placering på hvert kort, Sæson 17
Uge 1
Spiller12345678910Point
RauffDanmark6191113112264
MagnusDanmark1124249119610222
Eating_HorsesDanmark15123184111346213
JesperDanmark1817185337234210
BossLiteyearDanmark31013209523181206
BolddDanmark54101052081787196
NexusViewDanmark7924467614514194
Mr. PiDanmark13657198918105190
SeBergDanmark4122121421216199188
Cookie (YT)Danmark1737131217107118185
EztigarDanmark9161617161248212178
Andreas NielsenTyskland21315910135102017176
KCDanmark22116141121134919160
Tobias_BDanmark8202016762161415157
CyanDanmark152117813101491713153
Chef_fDanmark102311621923201216148
Madsfw4Danmark2182115823152273147
BouertDanmark1227141815151651611141
DavinFIGJAMAustralien207111202219262320121
Magnus2012Danmark162682223162024152496
MarcusXorigamiDanmark2322262117182611131895
MountainGoatDanmark1919192522142215222192
KrustyDanmark2515222621112512242287
EikemandenDanmark262431926241823212581
ZaifoxDanmark1425232425261725252363
AlberteDanmark2718252324252421262651
bruhliverDanmark2414––––––––20
PlatzzDanmark––––––––––0

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet