← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

I gang

Stilling i No Move

Placering på hvert kort, Sæson 17
Uge 1
Spiller4567Point
RauffDanmark1113110
MagnusDanmark2491100
JesperDanmark533798
NexusViewDanmark467693
BossLiteyearDanmark2095280
Eating_HorsesDanmark31841180
Andreas NielsenTyskland91013579
SeBergDanmark121421276
Mr. PiDanmark7198973
BolddDanmark10520873
CyanDanmark813101471
EztigarDanmark171612467
Tobias_BDanmark16762166
Chef_fDanmark62192366
Cookie (YT)Danmark1312171064
KCDanmark1411211357
Madsfw4Danmark158231555
BouertDanmark1815151652
DavinFIGJAMAustralien1120221944
Magnus2012Danmark2223162035
MarcusXorigamiDanmark2117182634
MountainGoatDanmark2522142233
KrustyDanmark2621112533
EikemandenDanmark1926241829
ZaifoxDanmark2425261724
AlberteDanmark2324252420
bruhliverDanmark––––0
PlatzzDanmark––––0

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet