← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

I gang

Stilling i Move

Placering på hvert kort, Sæson 17
Uge 1
Spiller123Point
RauffDanmark61971
MagnusDanmark112470
SeBergDanmark412269
Eating_HorsesDanmark151269
BolddDanmark541068
Mr. PiDanmark136563
BossLiteyearDanmark3101361
Cookie (YT)Danmark173760
DavinFIGJAMAustralien207159
Andreas NielsenTyskland2131557
KCDanmark2211648
NexusViewDanmark792447
EztigarDanmark9161646
Chef_fDanmark10231143
Tobias_BDanmark8202039
Magnus2012Danmark1626837
Madsfw4Danmark2182137
JesperDanmark18171834
CyanDanmark15211734
EikemandenDanmark2624334
BouertDanmark12271434
MountainGoatDanmark19191930
ZaifoxDanmark14252325
KrustyDanmark25152225
bruhliverDanmark2414–20
AlberteDanmark27182517
MarcusXorigamiDanmark23222616
PlatzzDanmark–––0

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet