← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

Afsluttet

Stilling i No Move

Placering på hvert kort, Sæson 6
Uge 1Uge 2Uge 3Uge 4
Spiller237812131718Point
Yuki!Danmark21191122101
zoneDanmark53212331100
NielsNederlandene7252421493
RauffDanmark104312554572
HemmingsenDanmark156334––68
AxelDanmark681111865362
Eating_HorsesDanmark361286910660
BossLiteyearDanmark1111105787853
Mr. PiDanmark1398410106753
Cookie (YT)Danmark9107711791050
RalleDanmark81313612118940
JustEmiloDanmark47––9–––25
AlberteDanmark1212913––111122
remil200sDanmark––410––––16

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet