← Alle ligaerAfslappet · alle niveauer

Danish Explorers League

Den afslappede liga for alle niveauer. Godt selskab og plads til skøre gæt.

Alle spiller samme spil · Point efter antal tilmeldte: 1.-pladsen får ét point pr. tilmeldt spiller, 2.-pladsen ét mindre osv.

Afsluttet

Stilling i NMPZ

Placering på hvert kort, Sæson 1
Uge 1Uge 2Uge 3Uge 4
Spiller4591014151920Point
Yuki!Danmark4111423179
HemmingsenDanmark2433111279
zoneDanmark3847234857
burteDanmark5262659556
RauffDanmark9354562656
Cookie (YT)Danmark1598745453
Comrade ArtursDanmark81125886741
Mr. PiDanmark1091063910336
RalleDanmark671199771030
JustEmiloDanmark7671111108927
ZaifoxDanmark11108101011111114

BedstSidstVandt kortet– ikke spillet